O mnie


Imię: Paweł
Nazwisko: Walak
Urodzony: 3 styczeń 1977
Kontakt: GG: gadu-gadu2050857
ICQ:ICQ68842336
Skype:SkypePaweł
Tlen: walak1
e-mail: pwalak@interia.pl

Trochę może o sobie.

Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Mam dziecięce porażenie mózgowe. Pewna osoba na GG spytała mnie na, co jestem chory. Odpowiedziałem jej że na nic nie jestem chory, bo akurat byłem zdrowy, tylko jestem niepełnosprawny.

Wykształceniem za wysokim to może się nie mogę pochwalić, bo tylko mam podstawowe, które skończyłem w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w "Helenowie". Potem jeszcze chodziłem rok do Liceum Ekonomicznego w Konstancinie.

Zainteresowania:

Komputer przed którym spędzam teraz większą część swego życia. A co za tym idzie globalna sieć, jaką jest Internet, który nie służy tylko do rozrywki, ale i do poznawania nowych, ciekawych ludzi i rozmowy z przyjaciółmi.

Rower, który jest jakąś formą rehabilitacji, a za razem miło można spędzać czas i poznawać za każdym razem nowe okolice.

Muzyka polski Rock

Marzenia

Nie o wszystkich się mówi głośno… Ci którzy mnie w jakimś stopniu znają to niektóre z nich wiedza, te nawet bardzo skryte. Ale na pewno kilka z ich mogę tu napisać. Przejechanie rowerem naszego wybrzeża od Świnoujścia do Gdańska może dla niektórych to prosta sprawa ale ja potrzebował bym na takiej wyprawie opiekuna lub opiekunki (bez podtekstów) no i wszystko tez kosztuje potem inne wyprawy rowerowe. Z czasem będę dodawał kolejne marzenia.